تحقیق آريگوني (صنعت نساجی)-دانلود

تحقیق آريگوني (صنعت نساجی)

تحقیق آريگوني (صنعت نساجی)

تحقیق-آريگوني-(صنعت-نساجی)لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 50 صفحه

 قسمتی از متن word (..doc) : 
 

1
‏آريگوني
‏آريگوني صنعت نساجي است با چرخة كامل (اكستروژن، بافته، توليد فابريك)
‏در سال 1936 بوسيلة جيواني آرگوني ابداع شد و هنوز خانواده وي آنرا اداره مي كنند.
‏در 25 سال اوليه در عرصه نساجي سنتي (بافت لباس) كار مي كرد: از سال 1960 در توليد فابريكهاي (بافته هاي فني) به كار پرداخته است.
‏اين شركت در نزديك como‏ (شمال ايتاليا) واقع است، منطقه اي كه هميشه در صنعت نساجي منحصر بفرد بوده است و ستاد بسيار ماهر و فناوري عالي دارد.
‏و آريگوني مفتخر است كه سرويس كامل به مشتريانش ارائه مي دهد: اين شركت به انجام تحقيقات و توسعه محصولات مي پردازد و به كارگيري استفادة از مواد خام بهتر را مورد مطالعه قرار مي دهد و آنگاه مراحل پيشرفته اي اكسترودنكيك، بافتن و توليد را آزمايش مي كند.
‏محصولات آريگوني و بافته هاي آن با استفاده از كلربردهاي فني براي عرصه هاي كشاورزي، ساختماني، ورزشي، توريسم به وجود آمده اند. به همراه اين محصولات فني، دسته اي از وسايل ‏«‏باغباني‏»‏ براي كاربران نهايي طراحي شده‏‌‏اند.
2
‏در حال حاضر شركت 20 خانواده از فابريكها را توليد مي كند هركدام از الگوهاي متفاوت، فابريكها رنگها و اندازه هاي متفاوت ساخته شده اند. اقلام درون كاتالوگ بالغ بر 800 قلم است و فابريكهاي خاص بر اساس نيازهاي خاص توليد يم شوند.
‏شبكة فابريكهاي آريگوني داراي ابعاد گسترده اي از 25 ميلي متر (بيوبرد) تا 350 ميكرون (بيورت) است وزن آنها بين C‏1 و 300 گرم در هر متر مربع متفاوت است و عرض آن بين 4 سانتي متر و 6 متر است.
‏آريگوني سه كارخانه توليدي با كل فضاي m‏000/11 دارد.
‏در كارخانه ها محيطي دوستانه برقرار است. اين محيط داراي پوشش درختي است و مواد سمي در آن جايي ندارد. زوايد محصولات بازيافت مي شوند.
‏اكثر محصولات شرح داده شده در اين كاتالوگ از رشتة پلي اتيلن و پلي پروپيلن ساخته شده است و محصولات ترموپلاستيك را مي توان با ابعاد مختلف با گرمادادن پديد آورد. مقاومت ابعاد گوناگون 4%‏ و وزن 6 درصد ‏ است.
‏اين كاتالوگ محدود نمي شود. Arrigoni Spa‏ حق شرح دادن خصوصيات و ابعاد محصولات توصيف شده در اين كاتالوگ را محفوظ مي دارد.
3
‏اين شركت 60 كارمند هميشگي و 20 دستيار بيروني دارد. به نوين بودن فناوري توليد و خط توليد توجه خاص مبذول شده است و تحقيقات متداوم براي بالا بردن استاندارد كيفيت انجام مي شود.
‏چرخه هاي توليد كامل خانگي به اين معناست كه آريگوني مي تواند در هر مرحله توليد به كنترل كيفيت بپردازد (رنگدانه ها و پايداركننده ها)
‏در كشورهاي ايتاليا اريگوني داراي زنجيره توزيع مستقيم است و 30 نمايندگي دارد. به طور متوسط استوكها آن حدود 3 ميليون متر مربع وسعت دارد و آريگوني مي تواند در طي دو يا سه روز سفارشات را به صورت كامل ارسال كند.
‏در سطح بين المللي آريگوني از طريق توزيعگران ملي كار مي كند: در 15 كشور اروپايي كار مي كنيم و در 10 كشور در خاورميانه و شمال آفريقا، 7 كشور در آمريكا و 4 كشور در خاورميانه فعاليت داريم. (در ايتاليا، فرانسه، انگليس، آلمان و اسپانيا همكاري مكاتبه اي وجود دارد.)
4
‏پوشش روي انگورهاي زميني
‏پوشش روي درخت آلبالو
‏مشخصات: شبكه هاي بافته شده از HD‏ پلي اتيلن سبك و محكم هستند، نرم بوده و قابليت انعطاف دارند. بيوبردها بهترين حفاظ است تا از ورود پرندگان جلوگيري كند و به اين صورت پرندگان نمي توانند از ميوه يا دانه درختان تغذيه كنند.
‏الگوهاي طراحي آن خاص است و بيوبردها بدون به دام انداختن پرندگان آنها را دفع مي كنند مانع از ورود و عبور نور به درختان نمي شود و بنابراين درختان مي توانند به تغذيه ادامه دهند. مسير عبور هوا عالي است به اين معنا كه قارچ هاي خطرناك درون ميوه توسعه نمي يابد. باد مي تواند عبور كند و بيوبرد كل حيات گياه طراحي مي شود.
‏كاربرد: بيوبردها سبك هستند و به آساني نصب مي شوند. مي توان آنها را مستقيماً روي درختان قرار داد. شبكه هاي متفاوت را مي توانيد برگزينبد. بر اساس بهترين حالت حفاظت و نيازهاي خاص شما مي توان شبكه را انتخاب كرد. بيوبردها را مي توان چندين بار استفاده كرد.

 

دانلود فایل

 

دانلود فایل

دانلود

دانلود تحقیق

 

http://shahrsaz.sidaa.ir//content/productpic/24588NjM3NQ__.jpg

دیدگاهتان را بنویسید