درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ-دانلود

دانلود درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ

با کیفیت ترین درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ , دانلود درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ  , سایت دانلود درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ

 

درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ

درسنامه-و-نمونه-سوالات-درس-آیین-دادرسی-مدنی-همراه-با-پاسخ

توضیحات:
درسنامه و جزوه نموداری آیین دادرسی مدنی ویژه آزمون قضاوت و وکالت، در قالب فایل pdf.
تعداد صفحات درسنامه: 198
تعداد صفحات جزوه نموداری: 23
تعداد نمونه سوالات تستی: 120
کلیه سوالات دارای پاسخنامه می باشند.
ویژه آزمون قضاوت و وکالت
آئین دادرسی مدنی تشریفاتی است که مشخص می‌کند افرادی که مدعی حقی برای خود هستند یا اختلافی در امور مدنی با یکدیگر دارند چگونه می‌توانند این حقوق را به موقع اجرا در آورند.
وجود این مقررات بیان‌گر این واقعیت است که افراد نمی‌توانند برای احقاق حق خود و اجرای عدالت به‌طور شخصی و به میل خود اقدام کنند.
آئین دادرسی گاه حقوق شکلی خوانده می‌شود و در برابر حقوق ماهوی قرار داده می‌شود. منظور از این اصطلاح این است که قوانین ماهوی وجود حق را مشخص می‌کنند، اما آئین دادرسی به شکل و روش اثبات و اجرای این حق می‌پردازد.
قوانین آیین دادرسی مدنی به جهت ماهیت خود که برای تسهیل کار دادگاه‌ها تنظیم می‌شوند و شرایط موجود در نحوه اجرای آن‌ها تأثیر بسزایی دارد، اغلب به سرعت تغییر می‌کنند.
درس آیین دادرسی مدنی یکی مهمترین دروس جهت آزمون های حقوقی مانند آزمون قضاوت و وکالت می باشد که معمولا بین 25 تا 30 سوال از این منبع در آزمون ها سوال می آید.
برای اینکه بتوانید در آزمون های حقوقی سوالات آیین دادرسی مدنی را بالای 80 درصد بزنید نیاز به یک جزوه فشرده در عین حال کامل دارید تا در مدت زمان کمتر به کلیه مطالب مهم جهت آمادگی برای آزمون دست پیدا کنید.
پکیج روبرو یکی از منابع عالی موجود در اینترنت هست که در عین خلاصه بودن کلیه مطالب آیین دادرسی مدنی را پوشش می دهد. ضمیمه این جزوه (درسنامه) یه سری نمونه سوال از آزمون های حقوقی ادوار گذشته قرار داده شده تا با نحوه سوالات و بخش های مهم این درس آشنا شوید.
محتوای پکیج:
1- درسنامه آیین دادرسی مدنی در سه بخش و در 198 صفحه با فرمت pdf
2- مجموعه نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی 120 سوال تستی به همراه پاسخنامه
3- جزوه نموداری آیین دادرسی برگرفته از کتاب دکتر شمس
دانلود فایل

 

پکیج درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ
 خرید درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ
 سایت درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ
 بهترین درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ
درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ , پاورپوینت درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ , درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ , دانلود درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ ,فایل درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ , ورد درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ ,محصول درسنامه و نمونه سوالات درس آیین دادرسی مدنی همراه با پاسخ ,
حقوق

دیدگاهتان را بنویسید