طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم-دانلود

دانلود طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم

با کیفیت ترین طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم , دانلود طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم  , سایت دانلود طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم

 

طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم

طرح-درس-و-روش-تدریس-مطالعات-اجتماعی-پنجم-درس-21-کشورگشایان-بی-رحمدر ابتدای تدریس درس کشورگشایان بی‌رحم، توجه دانش آموزان را به گستردگی وسعت ایران در زمان خوارزمشاهیان و همسایگی آن با مغولستان جلب کنید. نمایش عروسکی را در صورت در اختیار داشتن امکانات پخش کنید.

دانش آموزان را به نقشه کتاب متوجه کنید و توضیح دهید که مغول‌ها افرادی بیابانگرد بودند که به علت آب وهوای سرد و خشک و کمبود غذا به کاروان‌ها و یا سرزمین‌های دیگر حمله کرده و آنها را غارت می‌کردند. مغول‌ها برای جست جوی منابع و غذا و امکانات به کشورهای دیگر حمله می‌کردند.

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 7 صفحه ای آورده شده است. این فایل در قالب ورد تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود.

اهداف درس:

✅ ویژگی‌های سرزمین و مردم مغولستان را در زمان حمله مغول‌ها به ایران بیان کنند.
✅ علل حمله چنگیزخان مغول به ایران را بیان کنند و مسیر حرکت
✅ اقوام مغول به ایران و دیگر کشورها را بیان کنند.
✅ نتایج حمله مغول‌ها به ایران را بیان کنند.
✅ چگونگی تشکیل حکومت ایلخانیان را توضیح دهند.
✅ پیامدهای حمله تیمور را به ایران بیان کنند.

دانلود فایل

 

پکیج طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم
 خرید طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم
 سایت طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم
 بهترین طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم
طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم , پاورپوینت طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم , طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم , دانلود طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم ,فایل طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم , ورد طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم ,محصول طرح درس و روش تدریس مطالعات اجتماعی پنجم، درس 21: کشورگشایان بی‌رحم ,
علوم اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید