پاورپوینت انواع سقف های بتنی-دانلود

دانلود پاورپوینت انواع سقف های بتنی

با کیفیت ترین پاورپوینت انواع سقف های بتنی , دانلود پاورپوینت انواع سقف های بتنی  , سایت دانلود پاورپوینت انواع سقف های بتنی

 

پاورپوینت انواع سقف های بتنی

پاورپوینت-انواع-سقف-های-بتنیعنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت انواع سقف های بتنی

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 60

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن:
انواع سقف های بتنی:
کرومیت –کمپوزیت-متال دک – کوبیاکس

يكي از اجزاي اصلي تشكيل‌دهنده انواع ساختمان‌ها، سقفهاي بتني هستند كه نقش اساسي آنها انتقال نيـروهاي قائم و افقي ناشي از وزن مـرده سقف و نيروهاي باد و زلزله به تيرها و ستونها و ديوارهاي بابر است.

سقف کرومیت:
در سیستم سقف کُرمیت از تیرچه‌های فولادی با جان باز در ترکیب با بتن استفاده می‌شود. در ساخت تیرچه‌های مذکور از یک تسمه، در بال تحتانی و نیز یک میلگرد خم شده در جان استفاده می‌شود. برای پرکردن فضای خالی بین تیرچه‌ها از قالب‌های ثابت مانند بلوک‌های سیمانی، پلی استایرن، طاق ضربی، قالب‌های موقت فولادی (کامپوزیت ) و یا هر پرکننده سبک استفاده می‌شود. فواصل تیرچه‌ها بسته به نوع قالب از 73 سانتی تا 100 سانتی متر متغیراست، روی سقف نیز با 4 الی 10 سانتی متر بتن پوشانده می‌شود.
تیرچه‌ها از نوع خود ایستا بوده و به همین علت هیچ نوع شمع بندی در زیر سقف مورد نیاز نمی‌باشد و تیرچه‌ها به نحوی طراحی می‌شوند که بتوانند وزن بتن خیس، قالب‌ها و عوامل اجرایی سقف را به تنهایی تحمل کنند.
پس ازاین که بتن به 75% مقاومت مشخصه خود می‌رسد، تیرچه‌های فولادی با بتن به صورت یک مقطع مختلط وارد عمل شده و بارهای مرده و زنده سقف را تحمل می‌کنند.

و…

دانلود فایل

 

پکیج پاورپوینت انواع سقف های بتنی
 خرید پاورپوینت انواع سقف های بتنی
 سایت پاورپوینت انواع سقف های بتنی
 بهترین پاورپوینت انواع سقف های بتنی
پاورپوینت انواع سقف های بتنی , پاورپوینت پاورپوینت انواع سقف های بتنی , پاورپوینت انواع سقف های بتنی , دانلود پاورپوینت انواع سقف های بتنی ,فایل پاورپوینت انواع سقف های بتنی , ورد پاورپوینت انواع سقف های بتنی ,محصول پاورپوینت انواع سقف های بتنی ,
مهندسی عمران

دیدگاهتان را بنویسید