پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی-دانلود

دانلود پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی

با کیفیت ترین پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی , دانلود پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی  , سایت دانلود پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی

 

پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی

پاورپوینت-سبک-معماری-پرش-کیهانیعنوان پاورپوینت: دانلود پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی

فرمت: پاورپوینت قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 16

پاورپوینت کامل و آماده ارائه

قسمتی از متن:
معماران سبک دیکانستراکشن که در اوایل دهه نود میلادی به سمت مکتب فولدینگ گرایش پیدا کردند، بر این نظریه نیز خود را پایبند ندیدند. آنها در روند شکل گیری موضوعات علمی و فلسفی جدیدتر، حرکت علمی ـ فلسفی جدید در معماری را که از اواخر دهه 1970 با مبحث دیکانستراکشن شروع شد ادامه دادند. در حال حاضر این معماران به دنبال ارائه شکل کالبدی از مفروضات و شناخت انسان از خود و محیط پیرامون خود می باشند. انها معتقدند که این شناخت تنها با اتکا به علم و فلسفه صورت می گیرد. معمار جهت حفظ حضور خود در ورطه تمدن امروز جهان، باید با علم و فلسفه روز آشنایی کامل داشته باشد و قادر باشد محیط مصنوع را با استفاده از موارد فوق به صورتی خلاق و هنری نشان دهد.

لذا تحولاتی که در فیزیک ذرات بینادین، نجوم، زنتیک، ریاضی، تکامل، فضا و زمان در سنوات اخیر رخ داده، موضوع این مکتب معماری قرار گرفته است. بر اساس فرضیات جدید در ریاضی و فیزیک، عالم مکانیکی نیوتون دیگر نمی تواند شرایط جهان امروز را تبیین کند. اگر گالیله در چهارصد سال قبل اعلان نمود که خداوند جهان را با قوانین ریاضی نگاشته است، این نیز بر اساس قوانین جدید فیزیک قابل قبول نیست. آلبرت اینشتین در اوایل قرن اخیر با معرفی نظریه نسبیت، جهان مکانیکی نیوتون را که در آن فضا و زمان مطلق بود در هم شکست. بر اساس این نظریه، جهان ما از بی نهایت قاب های فضا، زمان که به ناظر مشخص بستگی دارد تشکیل شده است. در نتیجه هر ناظر و هر قابی نه تنها در یک ساعت متفاوت، بلکه در یک نقشه متفاوت قرار دارد.

در سال 1927 ورنر هایزنبرگ، فیزیک دان آلمانی، اصل عدم قطعیت را در فیزیک کوانتوم معرفی کرد. بر اساس این اصل، امکان مشخص کردن مکان و نیروی حرکت آنی1 یک ذره بنیادین (همانند الکترون) وجود ندارد. لذا نمی توان اجسام را دارای مکان مشخص در فضا و زمان فرض نمود. آنها غیر محلی، نامشخص و متقابلاً درگیر یکدیگر هستند و مانند یک موجود زیستی تطور پیدا می کنند. با مطرح شدن این مباحث در نیمه اول قرن بیستم، جهان مکانیکی قرن نوزدهم به یک جهان ارگانیک تبدیل شد که در آن فضا ـ زمان و اجسام به صورت متحول، فعال، سیالف درگیر با یکدیگر و در ارتباط غیر خطی هستند.

و…

دانلود فایل

 

پکیج پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی
 خرید پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی
 سایت پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی
 بهترین پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی
پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی , پاورپوینت پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی , پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی , دانلود پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی ,فایل پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی , ورد پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی ,محصول پاورپوینت سبک معماری پرش کیهانی ,
مهندسی معماری

دیدگاهتان را بنویسید