پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم-دانلود

دانلود پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم

با کیفیت ترین پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم , دانلود پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم  , سایت دانلود پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم

 

پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-مطالعات-اجتماعی-سوم-درس12-درست-مصرف-کنیماین درس به مهارت های اقتصادی که در برنامه های گذشته مغفول واقع شده بود، توجه و تأکید دارد. درنظر گرفتن بودجه، انتخاب با توجه به شرایط، پس انداز و صرفه جویی از جمله این مهارت ها است.

با توجه به درس قبل تعریف منابع و نیاز روزافزون انسان ها به این منابع را مجدداً مرور کنید و سپس نتیجه بگیرید که این منابع نعمت های خداوند هستند و ما باید از منابع حفاظت و برای این منظور درست مصرف کنیم.

از دانش آموزان بخواهید مطالب و تصاویر چهار کادرکتاب شامل صرفه جویی، اسراف، پس انداز، خرید به اندازه بودجه را خودشان بخوانند و با زندگی خود تطبیق دهند و ببینند موارد مشابه در زندگی آنها وجود دارد یا نه؟ به دانش آموزان فرصت مشاهده و مطالعه مطالب و تفکر بدهید.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 21 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

دانلود فایل

 

پکیج پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم
 خرید پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم
 سایت پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم
 بهترین پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم
پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم , پاورپوینت پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم , پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم , دانلود پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم ,فایل پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم , ورد پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم ,محصول پاورپوینت نکات و سوالات مطالعات اجتماعی سوم، درس12: درست مصرف کنیم ,
علوم اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید