پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست-دانلود

دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست

با کیفیت ترین پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست , دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست  , سایت دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست

 

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-هدیه-های-آسمان-دوم-درس13-بهترین-دوستاین درس، بیانگر نمونه‌ای از رفتار کریمانه و مهربانی و ادب امام حسن(ع)، نسبت به مردم به ویژه نیازمندان است. در این درس علاوه بر هدف اصلی که آشنایی با شخصیت امام حسن(ع) می‌باشد.

توجه به نیازمندان و نیز مبارزه با ظالمان و زورگویان یکی دیگر از آموزه‌های قابل استفاده در این درس است که در بخش بدانیم به آن توجه شده است.

بیان آدابی همچون سلام کردن امام به مرد رهگذر، پیاده شدن از اسب برای صحبت با مرد مسافر (که مصداق امروزی آن می‌تواند پیاده شدن از دوچرخه یا ماشین برای صحبت با افراد پیاده و یا بلند شدن از روی صندلی برای صحبت با فرد ایستاده باشد. ) از نکاتی است که قابل آموزش است.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 25 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

دانلود فایل

 

پکیج پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست
 خرید پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست
 سایت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست
 بهترین پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست
پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست , پاورپوینت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست , پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست , دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست ,فایل پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست , ورد پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست ,محصول پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس13: بهترین دوست ,
فقه و معارف اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید