22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک-دانلود

22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک

 

22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک

22-واژه-انگلیسی-کاربردی-برای-متون-دانشگاهی-و-آکادمیک

توضیحات:
22 کلمه انگلیسی کاربردی برای خوانش متون دانشگاهی و آکادمیک، در قالب فایل pdf و در حجم 23 صفحه.
واژگانی که در این کتابچه مشاهده می فرمایید تعدادی از واژگان پرتکرار (با احتساب مشتقاتشان یعنی تکرار را بر اساس شمردن هر واژه و مشتقاتش در نظر گرفته اند مثلا develop، development، developed و …) در نوشته‌های دانشگاهی و آکادمیک است که طی تحقیقات بر روی 13000 نوشته آکادمیک به دست آمده است. نکته اینکه تنها تعداد 22 واژه را در این کتابچه آورده ایم و اینکه مشتقات این واژه ها در این فایل موجود نیست، که در صورت استقبال، در نسخه‌های بعد می‌آوریم. هر صفحه در این فایل متعلق به یک کلمه است که برای به ذهن سپاری بهتر، از رنگ‌بندی متنوع و تکرار کلمه در صفحه استفاده شده است (در تصویر محصول می‌توانید ببینید).
در ترجمه واژه‌ها سعی بر این است که ترجمه به صورت کلمه باشد و ریشه‌ی معنا آورده شود تا برای حفظ کردن راحتتر گردد.
با توجه به اینکه تعداد واژگان در این کتابچه زیاد نیست و مشتقات نیز آورده نشده است، در صورتی که علاقه‌مند به دریافت واژگان بیشتر و مشتقات آن می‌باشید، با ما در ارتباط باشید و همچنین این فایل را به دوستانتان برای خرید معرفی نمایید.
دانلود فایل

 

22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک , پاورپوینت 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک , 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک , دانلود 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک ,فایل 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک , ورد 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک ,محصول 22 واژه انگلیسی کاربردی برای متون دانشگاهی و آکادمیک ,
زبانهای خارجی

دیدگاهتان را بنویسید