فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan-دانلود

فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan

 

فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan

مغز، (Brain) توده بافت عصبی در انتهای قدامی یک موجود زنده است و اطلاعات حسی را یکپارچه و پاسخ‌های حرکتی را هدایت می‌کند. در مهره‌داران بالاتر نیز مرکز یادگیری است. مغز انسان تقریباً 1.4 کیلوگرم (3 پوند) وزن دارد و از میلیاردها سلول به نام نورون تشکیل شده است. اتصالات بین نورون‌ها که به عنوان سیناپس شناخته می‌شوند، پیام‌های الکتریکی و شیمیایی را قادر می‌سازند که از یک نورون به نورون بعدی در مغز منتقل شوند، فرآیندی که زیربنای عملکردهای حسی اساسی است و برای یادگیری، حافظه و شکل گیری فکر و سایر فعالیت‌های شناختی حیاتی است. در مهره‌داران پایین‌تر، مغز لوله‌ای است و شبیه مرحله اولیه رشد مغز در مهره‌داران بالاتر است.

یکی از نیازهای ضروری کادر درمان مخصوصا دانشجویان و شاغلین حاضر در بخش های اورژانس و اتاق عمل بیمارستان ها، آگاهی و توانایی از تفسیر سی تی اسکن مغزی حتی به شکل ابتدایی است، چراکه در خیلی از مواقع اطلاع داشتن از این موضوع می تواند جان بیماران را نجات بخشد.

لذا فایل حاضر با بهره گیری از تجارب گذشته و با استفاده از بیش از 200 تصویر مختلف به بررسی سی تی اسکن مغز، تفاوت آن با ام آر آی مغز، خونریزی های مغزی (5 نوع)، سکته های مغزی در حالت فوق حاد و مزمن و راهکارهای فوق العاده جذاب تشخیص آن در حالت فوق حاد و نیز تفاوت بین سی تی اسکن ساده با تکنیک های پیشرفته دیفیوژن و پرفیوژن پرداخته است که در نهایت یک فایل کامل و بسیار کاربردی را برای علاقمندان ایجاد کرده است. بدون شک بررسی این فایل در سطح توانمندی تشخیص دقیق مشکلات مغزی در سی تی اسکن تاثیر بسزایی خواهد داشت.

توجه: پس از دریافت هر هشت پارت فایل فشرده، باید پارت 1 از حالت فشرده خارج نمایید تا همه پارت ها از حالت فشرده خارج شوند.

 

 

دانلود فایل

 

 

فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan , پاورپوینت , فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan , دانلود فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan ,فایل فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan , ورد فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan ,محصول فیلم آموزش بررسی آناتومیک و تفسیر مقدماتی سی تی اسکن مغز Brain CT Scan ,

 

علوم پزشکی
 

 

دیدگاهتان را بنویسید